POZNEJ RESIBO

Re.power your beauty

TECHNOLOGIE
PŘÍRODA
ROVNOVÁHA

O nás

VÍTEJTE VE SVĚTĚ PŘÍRODNÍ KOSMETIKY RESIBO. VE SVĚTĚ, VE KTERÉM DBÁME O POTŘEBY VAŠÍ PLETI.

Najděte si vlastní cestu ke kráse ve světě přírodní kosmetiky Resibo. Naše značka se zrodila v prostředí plném přátelství, lásky a vášně.

Přátelství je základní hodnotou, kterou si připomínáme u každodenní práce se zákazníky a obchodními partnery. Od toho se odvíjí vztah s našimi zákazníky, který je vždy upřímný a vstřícný a zakládá se na důvěře a respektu.

Láska – k sobě navzájem ve spojení s láskou k světu přírody, od které dostáváme život a vše k němu potřebné. Proto jsou naše produkty přírodní a veganské.

Vášeň, která jde ruku v ruce s nadšením a efektivitou. V důsledku toho se neustále snažíme zdokonalovat výrobu ve spojením s nejnovějšími technologiemi. To nám umožňuje vyrábět přírodní a veganskou kosmetiku, která skutečně funguje. Věříme, že kosmetické přípravky by měly mít pro vaši pokožku stejný vliv jako zdravá a vyvážená strava pro vaše tělo.

Proto jsou Resibo produkty bohaté na přírodní aktivní složky. Resibo pečuje o všechny potřeby vaší pokožky – hydratace, výživa, regenerace, síla a ochrana od vnějších vlivů. Naše přírodní kosmetika se nesnaží schovat problémy s pletí, ale tyto problémy přímo řeší. Pokožku svým složením chrání a pomáhá ji vyrovnat se s vlivy, které na ni působí. Vaše pokožka bude pak zdravá, hebká a vy budete na první pohled zářit energií.

CSR - NAŠE POSLÁNÍ

RESIBO PRODUKTY JSOU PŘÍRODNÍ A VEGANSKÉ, PROTOŽE NÁM ZÁLEŽÍ NA EKOLOGICKÉM ZPŮSOBU ŽIVOTA A PROTOŽE VĚŘÍME V HARMONICKÉM SOUŽITÍ S PŘÍRODOU

Naše akivity směřujeme do mnoha oblastí. Především velice dbáme o původ ingrediencí, které použváme pro výrobu naší kosmetiky. Ingredience musí být přátelské k životnímu prostředí, nesmí být živočišného původu a jakkoli narušovat ekosystém. Tato naše filozofie je podpořena Vegan, PETA Cruelty Free & vegan a fair trade certifikáty. Naší prioritou také je, aby věškeré obaly kosmetiky Resibo byly alespoň ekologicky rozložitelné, určeny k opakovanému použití a jsou navrženy tak, aby umožňovaly maximální využití obsahu uvnitř. Momantálně pracujeme na vývoji nových, neplastových obalů. Od samého začátku naší cesty se zaměřujeme na vzdělávání našich zákazníků a všech našich spolupracovníků. Organizujeme nejrůznější ekologické aktivity.

Aktuálně jsme rozjeli sérii "eko výzev" pod hashtagem #ecochallenges, které jsou určeny našim zákazníkům stejně jako celému Resibo týmu. Těmito výzvami chceme podpořit i ty nejmenší změny v každodenním životě, díky kterým omezíme používání plastů nebo znečištění vody a ovzduší. V našich #ecochallenges sledující učíme, jak si ušít vlastní tašku, podporujeme pití vody z kohoutku a vymýšlíme spoustu dalších aktivit, které podporují ekologický způsob života. Do výzev se vždy zapojuje celá naše společnost. Chceme jít dobrým příkladem a ukázat že každá, i málá, změna se počítá. Naši zaměstnanci se podporují navzájem a překonávají své zažité zvyky, což je velmi inspirující a pozitivní. Do budoucna máme připravených několik projektů zaměřených na ochranu životního prostředí. Vnímáme to jako důležitou součást naší práce. #resibocares

OCENĚNÍ

CERTIFIKÁTY

PETA – CRUELTY FREE AND VEGAN

PETA – BEAUTY WITHOUT BUNNIES

Vegan Society

VY A PŘÍRODA

Objevte svět přírodní péče o vaši pleť na našem blogu. Přečtěte si náš příběh.

Pomůžeme vám vybrat si tu správnou péči o vaši pokožku. Dozvíte se, proč nám tolik záleží na přírodním prostředí.

PŘEČTĚTE SI NÁŠ BLOG