POZNEJ RESIBO

Re.power your beauty

TECHNOLOGIE
PŘÍRODA
ROVNOVÁHA

O nás

VÍTEJTE VE SVĚTĚ PŘÍRODNÍ KOSMETIKY RESIBO. VE SVĚTĚ, VE KTERÉM DBÁME O POTŘEBY VÁS A VAŠÍ PLETI.

Najděte si vlastní cestu ke kráse ve světě přírodní kosmetiky Resibo. Naše značka se zrodila v prostředí plném přátelství, lásky a vášně.

Přátelství je základní hodnotou, kterou si připomínáme u každodenní práce se zákazníky a obchodními partner. Od toho se odvíjí vztah s našimi zákazníky, který je vždy upřímný a vstřícný a zakládá se na důvěře a respektu.

Láska – k sobě navzájem ve spojení s láskou k světu přírody, od které dostáváme život a vše k němu potřebné. Proto jsou naše produkty přírodní a veganské.

Vášeň, která jde ruku v ruce s nadšením a efektivitou. V důsledku toho se neustále snažíme zdokonalovat výrobu ve spojením s nejnovějšími technologiemi. To nám umožňuje vyrábět přírodní a veganskou kosmetiku, která skutečně funguje. Věříme, že kosmetické přípravky by měly mít pro vaši pokožku stejný vliv jako zdravá a vyvážená strava pro vaše tělo.

Proto jsou naše produkty bohaté na aktivní složky. Resibo pečuje o všechny potřeby vaší pokožky – hydratace, výživa, regenerace, síla a ochrana od vnějších vlivů. Naše přírodní kosmetika se nesnaží schovat problémy s vaší pokožkou, ale tyto problémy řeší. Pokožku svým složením chrání a pomáhá ji vyrovnat se s vlivy, které na ni působí. Vaše pokožka bude pak zdravá, hebká a vy budete na první pohled zářit energií.

CSR - NAŠE POSLÁNÍ

KAŽDÁ, I VELICE MALÁ ČINNOST, KTERÁ POMÁHA CHRÁNIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ, JE PRO RESIBO VELICE DŮLEŽITÁ. JSEM ZNAČKA UVÁDĚJÍCÍ NA TRH PŘÍRODNÍ A VEGANSKOU KOSMETIKU.

Naše akivity směřujeme do mnoha oblastí. Především velice dbáme o původ ingrediencí, které použváme pro výrobu naší kosmetiky. Ingredience musí být přátelské k životnímu prostředí, nesmí být živočišného původu a jakkoli narušovat ekosystém. Tato naše filozofie je podpořena Vegan, PETA Cruelty Free & vegan a fair trade certifikáty. Naší prioritou také je, aby věškeré obaly kosmetiky Resibo byly alespoň ekologicky rozložitelné, určeny k opakovanému použití a jsou navrženy tak, aby umožňovaly maximální využití obsahu uvnitř. Momantálně pracujeme na vývoji nových, neplastových obalů. Od samého začátku naší cesty se zaměřujeme na vzdělávání našich zákazníků a všech našich spolupracovníků. Staráme se také o své okolí a každý rok se účastníme úklidu místního lesa. Les je domovem zvířat, které považujeme za své přátelé.

Aktuálně jsme rozjeli sérii eko výzev pod hashtagem #ecochallenges, které jsou určeny našim zákazníkům stejně jako našemu Resibo týmu. Těmito výzvami chceme podpořit i ty nejmenší změny v každodenním životě, díky kterým omezíme používání plastů nebo znečištění vody a ovzduší. V našich #ecochallenges na sociálních sítích a uvnitř naší společnosti například ukazujeme, jak si ušít vlastní tašku na nákup, podporujeme pití vody z kohoutku a ukazujeme, že je stejně zdravá jako balená. Do výzev se vždy zapojuje celá naše firma. Chceme jít dobrým příkladem a ukázat že každá, i málá, změna se počítá. Naši zaměstnanci se podporují navzájem a překonávají své zažité zvyky, což je velmi inspirující a pozitivní. Vidíme vše z první ruky a vidíme, že mají naše eko výzvy smysl. Plánujeme nové a nové, protože #resibocares.

OCENĚNÍ

CERTIFIKÁTY

PETA – CRUELTY FREE AND VEGAN

PETA – BEAUTY WITHOUT BUNNIES

Vegan Society

VY A PŘÍRODA

Objevte svět přírodní péče o vaši pleť na našem blogu. Přečtěte si náš příběh.

Pomůžeme vám vybrat si tu správnou péči o vaši pokožku. Dozvíte se, proč nám tolik záleží na přírodním prostředí.

PŘEČTĚTE SI NÁŠ BLOG